Příhradové konstrukce

 
Společnost Alkadomky dřevostavby s.r.o. nabízí výrobu trámových konstrukcí lisováním vysokým tlakem. Samozřejmostí je zpracování 3D návrhů, projektové a montážní dokumentace , statického posudku. 
Provádíme samotnou montáž všech druhů příhradovin vč. montážních hal a komerčních budov, podpěrných vazníkových pilířů na stavbu, klasických valbových a jiných atypických střešních konstrukcí, panelů, překladů, stojen atd.
 
Poskytneme součinnost při kolaudačním řízení, rychlé dodací lhůty a příznivou cenu. Nabízíme krátkou dobu realizace a zajištění dopravy na místo.
 

prihradove-vazniky.jpgPříhradové vazníky

 Pojem příhradový vazníkoznačuje subtilní dřevěnou příhradovou konstrukci spojovanou ocelovými styčníkovými deskami s prolisovanými trny.
 
 

stropni-nosnik.jpgStropní nosníky

Pro realizace stropních nosníkůpoužíváme systém Posi-Strut®. Systém je určen především pro nosné konstrukce podlah a stropů, využití najdou však i u střešních a stěnových konstrukcí. Tento inovativní systém přináší do vodorovných konstrukcí flexibilitu návrhu, možnost využití tloušťky stropu pro rozvody elektřiny, vody, odpadu apod., a snadnou montáž díky malé váze.

 

Transport příhradové konstrukce na stavbu a její instalace

 
preprava-vazniku.jpg vazniky-montaz.gif
 

 

0 Kč