JAKUB Typ 141

JAKUB Typ 14100-141-2012-10-barevne.jpg01-141-2012-10.jpg03-alka-domky-katalog76.jpg
Cena: 2 787 488 Kč
Energeticka naročnost:B (umíme i A)
Je cena včetne DPH:ANO
Je cena včetně přetažení střech:ANO
Je cena včetne zakladové desky:ANO
Je v ceně garáž:ANO
Je cena včetně projekt. dokumentace:ANO

 

Malá zastavěná plocha nemusí vždy znamenat malý rodinný dům. Právě naopak. Je spousta důvodů proč si od nás nechat postavit patrový rodinný dům.

Na malé zastavěné ploše vám náš patrový dům poskytne dostatek užitné plochy. Získáte tak spoustu prostoru pro vás a vaše blízké, který není na úkor pozemku. Snížíte tak náklady na vybudování základové desky.

Patrový dům nabízí možnost vyšší míry soukromí pro vaše odrůstající děti a jejich partnery/ky. Lze také snadněji oddělit relaxační a pracovní části rodinného domu.

 

Je pouze na vás, kterak si patrový ALKA DOMEK uspořádáte.Dle nejmodernějších trendů jsme pro vás připravili projekty rodinných domů nabízející nevšední vnitřní a vnější pohledové uspořádání. To vše při zachování maximální míry pohodlí a praktičnosti užívání nemovitosti.

Jako u všech projektů společnosti ALKADOMKY Dřevostavby s. r. o. i zde platí, že je rodinný dům navrhnut z přírodních materiálů s nízkými energetickými nároky. Projekt je individualizován dle přání klienta po praktické konzultaci s projektantem.

0 Kč